Vzdělávací cesta do Bruselu pro studenty vysokých škol

Chcete vidět, jak fungují všechny klíčové instituce EU? Chcete vést diskuzi s odborníky na evropskou tématiku? Chcete navázat kontakty se studenty podobného zaměření? Pak neváhejte a ve dnech 27. února – 3. března 2011 poznejte BRUSEL NA VLASTNÍ OČI!

EUTIS, o.p.s. ve spolupráci s EURO SERVICE CZ, k.s. pořádají ve dnech 27. února – 3. března 2011 vzdělávací cestu do Bruselu pro vysokoškolské studenty oborů politologie, evropská studia a mezinárodní vztahy.

Účastníci vzdělávací cesty budou mít jedinečnou příležitost navštívit ty nejdůležitější instituce Evropské unie v Bruselu a diskutovat se zástupci těchto institucí o aktuálních evropských tématech. Na programu vzdělávací cesty je návštěva a následná odborná diskuze v prostorách Evropské komise, Rady EU i Evropského parlamentu, kde studenty přivítá jeden z českých europoslanců. Účastníci cesty také navštíví Stálé zastoupení ČR při EU nebo se seznámí s činností největšího lobbistického sdružení na úrovni EU – organizací COPA-COGECA, která hájí zájmy farmářů v EU. Kromě institucí EU budou mít studenti ojedinělou možnost navštívit areál Velitelství NATO v Bruselu a setkat se s představiteli Stálé delegace ČR při NATO. Pro účastníky bude rovněž připraven odpočinkový program v podobě prohlídky historického centra města s průvodcem.

EUTIS, o.p.s. za dobu své existence organizačně zajistila více než desítku vzdělávacích cest do Bruselu a Štrasburku. Více informací naleznete v sekci Vzdělávací cesty.

Cena vzdělávací cesty: 5 780 Kč. Více informací naleznete v Plakátu.

Na vzdělávací cestu se hlaste skrze poptávkový formulář

Kontakt:
Roman Badík, předseda správní rady
Tel.: 777 149 787
Email: roman.badik@eutis.cz