Vzdělávací cesta do Štrasburku pro studenty vysokých škol

Chcete vidět, jak fungují všechny klíčové instituce EU? Chcete vést diskuzi s odborníky na evropskou tématiku? Chcete navázat kontakty se studenty podobného zaměření? Pak neváhejte a ve dnech 23. října – 26. října 2011 poznat ŠTRASBURK NA VLASTNÍ OČI!

EUTIS, o.p.s. ve spolupráci s EURO SERVICE CZ, k.s. pořádají ve dnech 23. října – 26. října 2011 vzdělávací cestu do Štrasburku pro vysokoškolské studenty.

Účastníci vzdělávací cesty budou mít jedinečnou příležitost navštívit ty nejdůležitější Evropské instituce ve Štrasburku a diskutovat se zástupci těchto institucí o aktuálních evropských tématech. Na programu vzdělávací cesty je návštěva a následná odborná diskuze v prostorách Rady Evropy, Evropského soudního dvora pro lidská práva, Evropského parlamentu, kde studenty přivítá jeden z českých europoslanců. Pro účastníky bude rovněž připraven odpočinkový program v podobě prohlídky historického centra města s průvodcem.

EUTIS, o.p.s. za dobu své existence organizačně zajistila více než desítku vzdělávacích cest do Bruselu a Štrasburku. Více informací naleznete v sekci Vzdělávací cesty.

Cena vzdělávací cesty: 3 900 Kč. Více informací naleznete v Plakátu.

Na vzdělávací cestu se hlaste skrze poptávkový formulář.

Kontakt:
Kateřina Čechová
Tel.: 777 999 589
Email: katerina.cechova@euro-service.cz